Portföyümüzü tümleştirerek çözümlerimizi deneyimlemeyi daha kolay hale getiriyoruz

Portföyümüzü bütünleştirme çalışmalarımız devam ederken ürün adlarımızdaki bazı önemli değişiklikleri fark ettiğinizi umuyoruz. Citrix ürünlerinin kullanımını daha kolay hale getirirken aynı zamanda yeni adlarla çözümlerimizi anlamanızı da kolaylaştırıyoruz. İş ihtiyaçlarınıza uygun güvenliği, seçenekleri ve esnekliği sunmak için Digital Workspace, Networking ve Analytics çözümlerimizi deneyimleme biçiminizi basitleştirmeyi amaçlıyoruz. Daha fazla ayrıntı için aşağıya bakın.

Dijital Çalışma Alanı

Citrix Workspace sayesinde, çalışırken ihtiyaç duyduğunuz her şey güvenli ve birleşik bir uygulamada, kullanıcı bağlamına ve IT tasarımlı koşullara dayalı olarak basitleştirilmiş erişim ve performansla sunuluyor.

Citrix Workspace
IT’nin her tür cihazdan uygulamalara, masaüstlerine ve verilere güvenli erişim sunmasına olanak veren tek bir çözüm sağlar. Çalışırken ihtiyaç duyduğunuz her şeyin birleşik tek bir uygulamada olduğu, kullanıcı merkezli bir deneyim sunar.

Citrix Virtual Apps ve Desktops
(eski adıyla XenApp ve XenDesktop)
IT maliyetlerini azaltırken çalışanlara her yerden çalışma özgürlüğü verir. Herhangi bir bulut ortamından tüm cihazlara eksiksiz sanal masaüstlerin yanı sıra Windows, Linux, web ve SaaS uygulamalarını güvenle teslim eder.

Citrix Content Collaboration
(ShareFile entegrasyonu)

Güvenli erişim, senkronizasyon ve dosya paylaşımına olanak verir.

Citrix Endpoint Management
(eski adıyla XenMobile)
Mobil uygulama yönetimini ve mobil cihaz yönetimini uç noktaya, IoT düzenlemesini ve güvenliğini Citrix Workspace’e dahil eder.

Citrix Workspace uygulaması
Çalışmanız için ihtiyacınız olan tüm uygulamaları ve dosyaları bir araya getiren yeni mobil, web ve masaüstü deneyimi.

Citrix Hypervisor
(eski adıyla XenServer)
Tüm veri merkezi iş yükleriniz için optimize edilmiş sunucu sanallaştırma.

Citrix Secure Browser
(eski adıyla XenApp Secure Browser)

İnternette barındırılan web uygulamalarına tutarlı, güvenli, uzaktan erişimi Citrix Workspace’e dahil eder.

Ağ İşlemleri

Kapsamlı Citrix Networking portföyü (daha önce parçalarını NetScaler olarak adlandırıyorduk), yazılım tanımlı networking alanında daha fazla genişleyecektir. Citrix, uygulama sunumunda, akıllı analizler aracılığıyla güvenilir güvenlik ve görünürlük ile artık önde gelen isim olacak.

Citrix ADC
(eski adıyla NetScaler ADC)
Ağ genelinde güvenilir uygulama teslimi ve yük dengeleme.

Citrix Application Delivery Management
(eski adıyla NetScaler Management and Analytics System)
Uçtan uca ağ ve uygulama yönetimi, otomasyon, analitik ve düzenleme.

Citrix Gateway
(eski adıyla NetScaler Unified Gateway ve NetScaler Access Gateway)
İşinizi en iyi şekilde yapmak için ihtiyaç duyduğunuz uygulamalara ve verilere güvenli, bağlamsal erişim.

Citrix SD-WAN
(eski adıyla NetScaler SD-WAN)
Güvenilir, tutarlı bir kullanıcı deneyimi için şube ağlarını ve WAN’ları bulut teknolojisiyle dönüştürür.

Citrix Secure Web Gateway
(eski adıyla NetScaler Secure Web Gateway)

Çalışan ve iş bilgilerinizi güvende tutmak için şirket politikaları uygulamanıza ve kötü amaçlı materyalleri engellemenize yardımcı olur.

Citrix Web App Firewall
(eski adıyla NetScaler App Security, NetScaler App Firewall ve NetScaler Web App Security)
Ağı tehditlerden koruyan yüksek performanslı web uygulaması güvenlik duvarı (WAF).

Analiz

Citrix Analytics kullanıcı davranış analizleri ve proaktif güvenlik öngörüleri sağlamak adına makine öğrenimi uygular. Citrix Analytics yöneticilerin, kullanıcı ve uygulama güvenliği tehditlerini proaktif şekilde ele almalarını, uygulama performansını iyileştirmelerini ve kesintisiz işlemleri desteklemelerini sağlayan işlenebilir öngörüler oluşturarak Citrix portföyü genelinde veriler toplar.

Citrix Analytics
Citrix portföyünün geneline yayılan öngörücü ve yönlendirici içgörüler.

SSS'lar

Citrix kendini; her zaman, her yerden yenilik yapmanız, müşterilerle iletişim kurmanız ve üretken olmanız için ihtiyacınız olan deneyimi, güvenliği ve seçimi sağlamak adına ürünler ve çözümlerle çalışmada tercih edilen yolu sunmaya adamıştır. Deneyimi tümleşik hale getirmek, isim değişikliklerini gerektiren tekliflerimizi basitleştirmemizi mümkün kılıyor. Yeni çözümlere ve adlara geçiş yaptığımız için, bir iş ve teknoloji ortağı olarak Citrix’in sunduğu avantajları daha kolay anlayacağınızı umuyoruz.

Citrix’ten beklediğiniz sektör lideri teknolojiler, destek hizmetleri ve servisler değişmemiştir. Portalları, kullanıcı belgelerini ve kullanıcı davranışlarını değiştirme ihtiyacınızda size destek olmak için buradayız. Geçiş tamamlandığında kuruluşunuz, iş ihtiyaçlarınıza uygun imkanları daha iyi şekilde sunmamız adına portföyümüzün entegrasyonu ve tümleşik hale getirilmesinden yararlanacaktır.

Portföydeki sürüm adlarını standart, gelişmiş ve premium sürümlerle uyumlu hale getirdik. Mevcut ürün sürümlerinizle ilgili sorularınız varsa satış temsilcinizle iletişime geçebilirsiniz.