Dijital çalışma alanları ile güvenli dijital işi yeniden hayal edin.

Çalışmanın geleceğini şekillendirmek için müşterilerimizle iş birliği yaparız. Kullanıcı deneyimini birleştirmek ve zenginleştirmek, kurumsal uygulamaları ve verileri güvenceye almak ve günümüzde giderek daha fazla karmaşık olan karma ve çoklu bulut ortamlarını yapılandırma, izleme ve yönetme noktasında BT'nin çabasını azaltmak için Dijital çalışma alanı teknolojisini geliştiriyoruz. Bu şekilde kişileri, kuruluşları ve nesneleri her yerde, her zaman ve her cihazda bağlı tutabiliyoruz.

Citrix iş yerini dönüştürmek ve iş yerini ileri yönde ilerletmek için gerekli esnekliği ve kontrolü sunuyor

Karmaşıklık ve güvenlik sizi yavaşlatmadan bulut çevikliğini gerçekleştirmek üzere dijital çalışma alanlarınızın esnekliğine ve kontrolüne ihtiyacınız vardır. Citrix Workspace; çeşitli teknolojileri, platformları, cihazları ve bulutları entegre eder, bu sayede kurulumları esnek ve kolay hale gelir. Mevcut altyapınızı kesintiye uğratmadan yeni teknolojiyi benimseyin. BT ve kullanıcılar; günümüzün dağıtımlı, çoklu cihaz, karma ve çoklu bulut ortamları genelinde güvenlik tehditlerine karşı koruma sağlayan ve proaktif biçimde bunları ele alan bağlam bilincine sahip, yazılım tanımlı bir çevreyi birlikte oluştururlar. Tümleşik, bağlamsal ve güvenli, Citrix, geleceğin çalışma alanını inşa etmektedir, bu sayede işinizi ileri taşımak adına ihtiyaç duyduğunuz teknolojiyi işlevsel hale getirebilirsiniz.

Citrix Cloud hizmetleri

Bulut esnekliği ile Citrix gücü

Citrix Cloud hizmetleri, dijital çalışma alanlarını güvenli bir şekilde yönetmek için en hızlı, en basit ve en esnek yaklaşımı sunmaktadır. Maliyeti ve karmaşıklığı azaltın ve seçtiğiniz herhangi bir bulut veya altyapı üzerinde çalışma alanlarını hızlı bir şekilde oluşturun ve dağıtın.

Citrix Cloud hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinin 

750K

CITRIX TECHNOLOGIES'İN BULUT ÜZERİNDEN SUNDUĞU POZİSYON SAYISI

Kaynak: Citrix Sales Operations

Dijital Çalışma Alanı

Doğru deneyimi doğru kullanıcıya doğru zamanda sunun

Kullanıcılarınızın ihtiyaç duydukları ilgili sistemlere ve araçlara bağlamsal ve güvenli bir yolla kişisel erişim sunarken IT yönetimini güvence altına almak ve basitleştirmek için teknolojileri, platformları, cihazları ve bulutları entegre edin.

Dijital çalışma alanı hakkında daha fazla bilgi edinin

15M

AKTİF HAFTALIK XENAPP VE XENDESKTOP KULLANICILARI

Kaynak: Citrix Insight Services, Ağustos 2017

Yazılım Tanımlı Citrix Networking

Endüstri lideri ile ortak. İçiniz rahat olsun.

Yazılım tanımlı ağ oluşturma çözümlerini dünya genelinde binlerce ağ tarafından güven duyulan güvenlik, güvenilirlik ve hız ile birlikte sunun.

Yazılım tanımlı ağ oluşturma hakkında daha fazlasını öğrenin

#1

BT UZMANLARI ÜÇ YIL ARKA ARKAYA EN İYİ UYGULAMA SUNUM DENETLEYİCİSİ OLARAK SEÇTİ

Kaynak: IT Brand Impulse 2015


 

Dijital dönüşümü gerçeğe dönüştürüyor

Ulaşımdan otelciliğe, finans hizmetlerine kadar her bir sektör, dijital teknolojiler tarafından kesintiye uğramaktadır. Bulut hizmetlerinden veri analizlerine teknoloji, çalışma şeklimizi kökten değiştiriyor; yeni iş modelleri oluşturmak, inovasyonu harekete geçirmek, ürün gelişimini beslemek ve anlamlı deneyimlere müşterileri dahil etmek adına fırsatlar sunuyor.

Sistemlerinizi basitleştirin

Bulut tabanlı yaklaşım yönetimi basitleştirerek BT ekiplerine yeni sistemleri benimseme, hızlı bir şekilde ölçeklendirme ve gereken şekilde güncellemeler sunma esnekliği sunuyor.  

Siber güvenliğin kontrolünü ele alın

Güvenlik yaklaşımımız diğerlerinden farklı. Bağlam bilincine sahip, yazılım tanımlı bir çevre, ağ ve kullanıcı ekosistemi genelinde tam görünürlük için güvenilir, kullanıcıya özel erişim ve davranış analizleri sunar.

Günümüzün önde gelen şirketleri güveniyor

Dünyanın en bilinen markaları, güvenli dijital çalışma alanları sunma noktasında Citrix'e güvenmektedir.

Fortune Global 100

Fortune Global 500

Forbes Global 2000

Kaynak: Citrix Satış Operasyonları, 2015

Citrix ürününü farklı kılan nedir?

Tümleşik

BT, tümleşik bir kullanıcı deneyimi sunmak adına tek bir ekran üzerinden tüm teknoloji altyapınızı yapılandırabilir, izleyebilir ve yönetebilir.

Bağlamsal

Dijital çalışma alanları, makine öğrenimini her bir çalışanın paternine ve istisnalarına uyarlamak için kullanır, bu sayede nerede olduklarından bağımsız olarak işi güvenle tamamlayabilirler.

Güvenli

Yazılım tanımlı bir çevre, ağ ve kullanıcı ekosistemi genelinde güvenli erişim ve tam görünürlük sunar, bu sayede tehditleri proaktif olarak ele alabilirsiniz.

Uzmanlar ne diyor

Citrix, Forrester Unified Endpoint Management Wave Report 2019’de Lider kabul edildi.

İşletmelere Microsoft Skype'ın sanallaştırılması için kanıtlanmış tek çözümü Citrix sunmaktadır.

Citrix, Gartner 2018 Content Collaboration Magic Quadrant’ta lider olarak adlandırıldı.

400 binden fazla müşteri Citrix ürünleri ile uygulamaları ve verileri güvenli bir şekilde sunuyor

Kaynak: Citrix satış Operasyonları, Mart 2016

Daha fazla müşteri hikayesi görüntüleyin

Citrix çözümlerinin işinizi yeniden tanımlamanıza nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin