Performans analizlerini artırın

Kullanıcı deneyimini, uygulama performansını ve altyapı görünürlüğünü iyileştirin

IT'nin uygulama performans sorunlarının temel nedenini saptaması, özellikle sanal uygulamalar ve masaüstü bilgisayarlar, SaaS uygulamalar, mobil ve yerel uygulamalar ile diğer içerik iş birliği çözümlerinde performansı yönetmek için çeşitli farklı araçlar kullanıyorken zor olabilir. Birtakım farklı araçlar kullanmak IT yönetici deneyiminin yanı sıra satın alma, lisanslama, dağıtım, güncellemeler ve yükseltmelere yönetilemeyen bir karmaşıklık düzeyi ekler. Kesme/onarma modunda işlem yaparak sorunları tamamen engellemek bir yana, sorunların üstesinden gelmek de zordur. Eksik olan, ortamınız ve doğrudan kullanıcı deneyimi geri bildiriminizde uçtan uça görünürlüktür. Günümüz ortamı, kötü performans gösteren ve son kullanıcıları etkileyen alanlara hızlı bir şekilde müdahale edebilmesi için IT'ye gereken verileri sağlayarak uygulamalarda, ağlarda ve altyapıda uçtan uca görünürlük sağlayan tek bir görünüm gerektirmektedir.

Nasıl olduğunu öğrenin

Kullanıcı oturumlarına göre Citrix Virtual Apps and Desktops performansının konsolide bir görünümünü alın. Kurum içi müşteriler için tek bir tesisin veya birden fazla tesisin sağlığını değerlendirin. Citrix, uçtan uca performans bilgileri sunmak için ICA trafik kanalları, Citrix Gateway ve HDX bilgisi hakkında kapsamlı görünürlük sağlayabilir.

“Mükemmel,” “Fena Değil,” veya “Kötü” sınıflandırmalarının olduğu oturumla uygulama içindeki son kullanıcı deneyimini derecelendirin. Citrix Analytics yapay öğrenme (ML) motoru, Citrix HDX Insights ve Citrix Director aracılığıyla ağ gizliliği ve oturum açma süresini izleyerek performans bozulmasını açığa çıkarır. Kötü performans yaşayan kullanıcı gruplarını kolayca belirleyin.

Belirli bir merkez için veya çoklu merkezlerde VDA performansına dair görünürlük kazanın. Belirli bir zaman boyunca mevcut ve kullanılamayan VDA'larda eğilim verilerini ve bilgilerini açığa çıkarın. Kapasite yönetim stratejinizin performans hedeflerinizi karşıladığını teyit edin. Performansı en üst düzeye çıkarmak ve gelecekteki ihtiyaçları planlamaya yardımcı olmak için temel kaynakları ayarlayın.

Citrix ürünü

Citrix Analytics

  • Uçtan uca performans bilgilerine dair görünürlük kazanın
  • ML ile kötü performans yaşayan kullanıcı gruplarını kolayca belirleyin