Dijital Çalışma Alanı

Bu, geleceğin çalışma biçimi

İş artık bir “yer” değildir. Gittikçe dinamikleşen bir etkinliktir. İşte bu yüzden Citrix dijital çalışma alanları, çalışanlara özgürlük ve güvenlik sunan, koşullara uyarlanabilir çözümlerdir. İş ister tesiste, ister yolda, isterse bulutta olsun Citrix size taviz vermeden güvenliği sunar.

Citrix Workspace

Dijital çalışma alanı ürünü hakkında daha fazla bilgi edinin

Neden önemlidir?

Güven duyulan güvenlik

İnsanlara ve öngörülere uygun bir güvenlik tasarlayın

Dijital çalışma alanı sayesinde uygulama, veri, cihaz veya ağdan bağımsız olarak, güvenlik kontrollerini kullanıcı içeriğine dayandırarak verileri ve IP’yi koruyabilirsiniz. Kullanıcı davranışlarını analiz ederek tehlike yaratabilecek anormallikleri ortaya çıkarın. Tehditleri saptamak ve işleme konulabilen bilgiler sağlamak üzere tahmin analizlerini, yapay öğrenmeyi ve yapay zekayı kullanın.

Deneyim

Çalışan deneyimini muhteşem hâle getirin

En pahalı varlığınız (toplam operasyon masraflarınızın %60’ı) iş gücünüzdür. Ama günümüzde üretkenlik; daha fazla uygulama, daha çok oturum açma, daha fazla bildirim ve konumlar arasında dağılmış bilgiler gibi karmaşıklıklar yüzünden sekteye uğramaktadır. Dijital bir çalışma alanı, tek bir arayüzden uygulamalara ve verilere güvenli ve kolay erişim sağlar. Kullanıcılar akıllı arama özelliklerinden, görev otomasyonundan ve cihazlar arasında tutarlı deneyimden yararlanır.

Basitleştirilmiş BT

Çalışma alanı yönetimini birleştirin

Çalışma alanı yönetimini merkezi hâle getirerek BT depolarını birleştirmek konusunda söylenecek çok şey vardır. Masaüstü, mobilite, ağ oluşturma, iş birliği ve güvenlik ekipleri ortak bir platform kullanarak birlikte çalışabilir. Böylece gereksiz çalışma azaltılır, BT işlemlerini kolaylaşır ve çalışan deneyimi iyileştirilir.

Citrix nasıl yardımcı olur?

Birden fazla bulutta çalışan ve sürekli büyüyen SaaS, web ve mobil uygulama listesini yönetmek ağır bir iştir ve güvenlik risklerinizi artırır. Citrix Workspace, günümüzün dağıtılmış, karma çok bulutlu, çok cihazlı ortamlarındaki güvenlik tehditlerinin IT tarafından proaktif olarak kontrol altında tutulmasını sağlar. Yalnızca Citrix, hem tesiste hem de bulutta, tüm uygulamalar genelinde doğru kullanıcıya doğru zamanda doğru deneyimi sunmak adına tüm uygulamaları ve verileri tamamen bir araya toplayabilir.  

Citrix dijital çalışma alanı çözümleri bu gerekliliklerin hepsini karşılamaktadır

  Citrix Workspace VMware Workspace ONE
Mobil, sanal, web ve SaaS uygulamaların birleştirilmesi
Uygulamaların ve dosyaların birleştirilmiş, bağlam bilincine sahip kullanıcı ön çözümüne entegre edilmesi  
Entegre ve güçlendirilmiş bir tarayıcıyla güvenli gezinme  
Birleştirilmiş yönetim deneyimi Sınırlı
Bütünsel kullanıcı davranışı analizi (UBA) ve risk puanlama  
Entegre güvenlik çözümleri (Örnekler: damgalama, oturum kaydetme ve uç nokta analizi)  
Office 365 ile entegre mobil üretkenlik uygulamaları Sınırlı

 

Çalışma alanınız hep yanınızda, cebinizde. Ofisten çıksanız ve oturumu kapatsanız bile trende tekrar çalışmaya başlayın, imleç tam da ofiste çalışırken bıraktığınız konumda olur. Gelecek bu. Olması gereken çalışma bu.

Markus Marksteiner
Grup CTO
Baloise Group

Olay çalışmasını okuyun