Uygulama Sanallaştırma ve VDI Simgesi

Dijital çalışma alanı

BT yönetimini güvenceye almak ve basitleştirmek üzere teknolojileri, platformları, cihazları ve bulutları entegre edin. Çalışanlara ihtiyaç duydukları zamanda ve şekilde, ihtiyaç duydukları ilgili sistemlere ve araçlara kişiselleştirilmiş erişim sunun.

DIGITAL WORKSPACE

Citrix Workspace

Dijital çalışma alanı nedir?

Dijital çalışma alanı, kullanıcılarınızın ihtiyaç duydukları uygulamaları, masaüstlerini, verileri ve cihazları bağlamsal ve güvenli bir yolla sunmanın ve bunları yönetmenin esnek ve entegre bir yoludur. Citrix tarafından sunulan tümleşik, bağlamsal ve güvenli dijital çalışma alanı, tüm bunları gerçekleştirmenizi ve güvenlikte kullanıcı merkezli bir yaklaşımla yönetimi basitleştirip güvenlik zorluklarının üstesinden gelirken karma ve çok bulutlu ortamların tüm yararlarını gerçeğe dönüştürmenizi sağlar. Eksiksiz, güvenli bir dijital çalışma alanı şu şekilde olmalıdır:

Tümleşik

BT, tümleşik bir kullanıcı deneyimi sunmak adına tek bir cam bölme ile tüm teknolojinizin BT altyapısını yapılandırabilir, izleyebilir ve yönetebilir.

Bağlamsal

Dijital çalışma alanları, makine öğrenimini her bir çalışan modeline ve istisnalarına uyarlamak için kullanır, bu sayede nerede olduklarından bağımsız olarak işi güvenle tamamlayabilirler ve üretkenliklerini sürdürebilirler.

Güvenli

Kullanıcı merkezli güvenlik yaklaşımı kullanıcıyı, güvenlik çerçevenizin merkezine koyar, bunu yaparken de ağ ve kullanıcı ekosistemi genelinde tam görünürlük için bağlamsal erişim, güvenlik kontrolleri ve öngörülebilir analizler sağlamak üzere kullanıcı ve davranışları hakkında bilinen her şeyi sentezler.

Çalışma alanınız hep yanınızda, cebinizde. Ofisten çıksanız ve oturumu kapatsanız bile trende tekrar çalışmaya başlayın, imleç tam da ofiste çalışırken bıraktığınız konumda olur. Gelecek bu. Olması gereken çalışma bu.
Markus Marksteiner
Grup CTO
Baloise Group

Neden Citrix Workspace?

Çok sayıda bulutta çalışan, sayısı hiç olmadığı kadar artmış SaaS, web ve mobil uygulamaların idaresi güç ve güvenlik risklerinizi arttırıyor. Güvenliğe ilişkin kullanıcı merkezli bir yaklaşıma sahip olan Citrix Workspace, BT’nin, günümüzün dağıtılmış, karma, çok bulutlu, çok cihazlı ortamlarındaki tehditleri kontrol altına almasını ve proaktif olarak yönetmesini sağlar. Yalnızca Citrix, hem tesiste hem de bulutta, tüm uygulamalar genelinde doğru kullanıcıya doğru zamanda doğru deneyimi sunmak adına tüm uygulamaları ve verileri tamamen bir araya toplayabilir.

Endüstri övgüleri

  • Citrix Virtual Apps, masaüstü destek maliyetlerini 1,7 milyon ABD doları düşürür.

  • Citrix, IDC MarketScape’te bir Lider olarak kabul edildi: Dünya Çapında Kurumsal Mobilite Yönetim Yazılımı 2018 Satıcı Değerlendirmesi”

  • Citrix, 2018 Gartner Content Collaboration Platformları için Magic Quadrant’ta bir lider olarak adlandırıldı.

  • Dünya genelinde tüm ADC fırsatları için Citrix'i düşünün

Özel iş ortaklığımız