Akıllı çalışma alanı çözümü ile çalışan deneyimini dönüştürün

Daha fazla verimlilik için çalışmaya kılavuzluk edin, çalışmayı düzenleyin ve otomatik hale getirin

Çalışanlar, çalışma deneyimleri görevleri ve bilgileri bulmak için birden fazla sistemde yaptıkları aramalarla çıkmaza girdiğinde çok fazla zaman kaybedebilir ve sabırları zorlanabilir. Bugünün iş gücü, kuruluşu kaosa sürüklemek ve çalışanlara tüm sistemlere yönelik tek bir uygulanabilir görünüm sağlamak için akıllı bir dijital çalışma alanına ihtiyaç duyar. Akıllı iş alanı önemli değişiklikleri saptar ve karmaşık işlemleri tek amaçlı iş akışlarına dönüştürür. Önemli bilgiler ve görevler tüm konumlara atılabilir. Akıllı çalışma alanı çözümü ile kişiler büyük bir deneyim yaşar ve değerli kurumsal veriler hiçbir zaman BT kontrolünden çıkmaz.

Citrix mobilite kitini indirin

Mobil işletme taleplerinin BT yönetimini karmaşık hale getirmesine izin vermeyin.

Nasıl yapacağınızı öğrenin

Citrix Workspace, kullanıcılarına daha akıllı çalışmalarında ve sonuçlara daha hızlı ulaşmalarında yardımcı olmak için tasarlanan mikro uygulamalar özelliğine sahiptir. Çeşitli sistemlerden bilgileri ve görevleri bir araya getirirler ve iş akışlarını otomatik hale getirirler. Kişilerin rutin görevleri daha hızlı tamamlayabilmesi için gerekli olmayan girişler, tıklamalar ve temizlikler kaldırılır. Kişiselleştirilmiş ve önceliklendirilmiş bildirimler ve proaktif akıllı iş beslemeleri sorunsuz olarak önemli uygulanabilir bilgiler sağlar.

Mikro uygulama sayfa oluşturucu dakikalar içinde kişiselleştirilmiş iş akışları oluşturmanızı sağlar. İşlerini basitleştirmelerine yardımcı olmak için kişisel yapılacaklar listesini ve tek tıklamalı görevleri çalışanlara gönderin. Daha çok sıra dışı olmayı seçiyorsanız, Citrix Workspace popüler SaaS sağlayıcıları ile iş birliği içinde tasarlanmış mikro uygulamalar sunar.

Citrix Workspace kullanıcılara cihaz türüne bakılmaksızın bilindik, tutarlı bir arayüz olan tekli giriş noktası sağlar. Kullanıcılar, yerel SaaS uygulamalarından web, mobil, sanal uygulamalara ve hatta masaüstlerinden dağıtılan dosya depolarına kadar çalışma alanlarında her şeye erişim sağlayabilirler. Birleştirilmiş bir uygulama mağazası, otomatik olarak tüm uygulama türlerini tüm cihaz form faktörlerine ayarlayabilmenizi sağlar.

Citrix teknolojisi, diğer şekillerde de ortam kontrolünü sürdürmenize yardımcı olur. Güvenli entegre kimlik ve erişim kontrolü kullanıcıların kimliklerini doğrular ve tek oturum kolaylığı sağlayarak BT'ye uygulama başlatma bilgisi sağlar. Citrix ağ kurma teknolojisi uygulamalarının barındırıldığı fiziksel konumlara veya yerlere bakılmaksızın kullanıcıların talep ettikleri uygulama performansını almalarını sağlar.

Citrix Workspace tek bir birleştirilmiş konsolda farklı BT silolarını yönetmenizi sağlar. Bu tek bir bölmeden çalışma alanı servislerinizi yönetebilir, gereksiz işleri azaltabilir ve BT işlemlerini düzenleyebilirsiniz. Ayrıca içeriden tehditleri de proaktif olarak değerlendirebilirsiniz. Citrix Analytics ile Citrix Workspace kullanıcı davranışı analizi sağlar. Riskin tanımlanması ve azaltılması kolay hale getirilerek kullanıcı risk düzeyleri değerlendirilip puanlandırılır. Performans analizi ve temel neden analizinin kombinasyonu, iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmeniz için kaynakları en uygun hale getirmenize yardımcı olur.  

Citrix ürünü

Citrix Workspace

  • Çalışanlar için sistemlerinin tümünde tek, uygulanabilir bir görünüm sağlar.
  • Karmaşık SaaS uygulamalarını tek amaçlı düzenlenmiş iş akışlarına ayırır.
  • Önemli bilgileri ve görevleri cihaza, intranete veya ileticiye yönlendirerek işi otomatik hale getirir.

Citrix Workspace'i çalışırken görün

Canlı bir gösterime katılın.