Akıllı çalışma alanı çözümü ile çalışan deneyimini kökten değiştirin

Daha fazla üretkenlik için işleri organize edin, yönlendirin ve otomatikleştirin

Çalışanlar, görevleri ve bilgileri bulmak için birden fazla sistemde yaptıkları aramalarla çalışma deneyimleri çıkmaza girdiğinde çok fazla zaman kaybedebilir ve sabırları zorlanabilir. Günümüz iş gücü, kuruluşu kaosa sürüklemek ve çalışanlara tüm sistemlere yönelik tek bir aksiyon alınabilir görünüm sağlamak için akıllı bir dijital çalışma alanına ihtiyaç duyar. Akıllı iş alanı önemli değişiklikleri saptar ve karmaşık işlemleri tek amaçlı iş akışlarına dönüştürür. Önemli bilgiler ve görevler tüm konumlara iletilebilir. Akıllı çalışma alanı çözümü ile kişiler muhteşem bir deneyim yaşar ve değerli kurumsal veriler hiçbir zaman IT kontrolünden çıkmaz.

Citrix Workspace intelligence tur ve demo

Citrix mobilite kitini indirin

Mobil işletme taleplerinin IT yönetimini karmaşık hale getirmesine izin vermeyin.

Nasıl olduğunu öğrenin

Citrix Workspace, cihaz türüne bakılmaksızın kullanıcılara bilindik, tutarlı bir arayüz olan tekli giriş noktası sağlar. Kullanıcılar yerel SaaS uygulamalarından web, mobil, sanal uygulamalara ve hatta masaüstlerinden dağıtılan dosya depolarına kadar çalışma alanlarındaki her şeye erişim sağlayabilirler. Birleştirilmiş bir uygulama mağazası tüm uygulama türlerini tüm cihaz form faktörlerine otomatik olarak ayarlayabilmenizi sağlar.

Citrix teknolojisi diğer yollarla da ortam kontrolünü sürdürmenize yardımcı olur. Güvenli entegre kimlik ve erişim kontrolü kullanıcıların kimliklerini doğrular ve tek oturum açma kolaylığı sağlayarak IT'ye uygulama başlatma bilgisi sunar. Citrix ağ teknolojisi uygulamalarının barındırıldığı fiziksel konumlara veya yerlere bakılmaksızın kullanıcıların talep ettikleri uygulama performansını almalarını sağlar.

Citrix Workspace, kullanıcılarınızın daha akıllı çalışmalarına ve sonuçlara daha hızlı ulaşmalarına yardımcı olmak için tasarlanan mikro uygulamalara sahiptir. Çeşitli sistemlerden alınan bilgileri ve görevleri bir araya getirir ve iş akışlarını otomatikleştirirler. Çalışanların rutin görevleri daha hızlı tamamlayabilmesi için gerekli olmayan girişler, tıklamalar ve temizlikler ortadan kaldırılır. Kişiselleştirilmiş ve önceliklendirilmiş bildirimler ve proaktif akıllı iş akışları aksiyon alınabilecek önemli bilgileri sorunsuz bir biçimde sağlar.

Mikro uygulama sayfa oluşturucu, dakikalar içinde kişiselleştirilmiş iş akışları oluşturmanıza olanak verir. İşlerini basitleştirmelerine yardımcı olmak için kişisel yapılacaklar listesini ve tek tıklamalı görevleri çalışanlara gönderin. Biraz daha farklı düşünmeyi tercih ediyorsanız Citrix Workspace popüler SaaS sağlayıcıları ile iş birliği içinde tasarlanmış mikro uygulamalar sunar.

Citrix Workspace tek bir birleştirilmiş konsolda farklı IT havuzlarını yönetmenizi sağlar. Bu tek bölmeden çalışma alanı hizmetlerini yönetebilir, gereksiz işleri azaltabilir ve IT işlemlerini düzenleyebilirsiniz. Ayrıca kurum içi tehditleri de proaktif olarak değerlendirebilirsiniz. Citrix Analytics ile Citrix Workspace kullanıcı davranışı analizi sağlar. Riskin tanımlanması ve azaltılması kolay hale getirilerek kullanıcı risk düzeyleri değerlendirilip puanlandırılır. Performans analizi ve temel neden analizinin kombinasyonu, iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmeniz için kaynakları en uygun hale getirmenize yardımcı olur.  

Citrix ürünü

Citrix Workspace

  • Çalışanlar için sistemlerinin tümünde tek, aksiyon alınabilir bir görünüm sağlar.
  • Karmaşık SaaS uygulamalarını tek amaçlı düzenlenmiş iş akışlarına ayırır.
  • Önemli bilgileri ve görevleri cihaza, intranete veya mesajlaşma uygulamasına yönlendirerek işi otomatikleştirir.

Citrix Workspace'i iş başında görün

Canlı bir tanıtıma katılın.