IT güvenliğini modernize edin

Artan siber güvenlik tehditlerine, insan merkezli bir güvenlik yaklaşımı ile müdahale edin.

İş yükleri hızla buluta geçtikçe ve kullanıcılar SaaS uygulamalarına her geçen gün daha fazla bağımlı hale geldikçe, özellikle kullanıcılar tarafından cihazlar ve konumlar arasında sorunsuz erişim beklendiği için güvenilir erişim IT’nin yerine getirmek zorunda olduğu bir talebe dönüşmektedir. Yani sizinki gibi kuruluşlar konum ve kullanıcı davranışı gibi bağlamsal faktörlere uyum sağlarken erişim üzerinde hassas bir denetim düzeyi sağlayan özel bir güvenlik yaklaşımına ihtiyaç duymaktadır. Geçmişteki çok erişimli ve çok noktalı çözümlerden farklı olarak bu modern güvenlik yaklaşımı hem içeriden gelen tehditleri hem de dışarıdan gelen kötü amaçlı saldırganları belirlemenize ve önlemenize yardımcı olmak için dağınık IT’nin geniş ve entegre bir görünümünü sağlamalıdır.

Nasıl olduğunu öğrenin

Citrix Workspace, bağlam ve tercihlere göre her kullanıcıya basit ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunar. IT, değişen koşullara otomatik olarak uyum sağlayan bağlamsal ilkeler belirleyebilir; kullanıcı, konum, cihaz veya şüpheli etkinliğe bağlı olarak erişim izni verebilir ya da erişimi iptal edebilir. Web uygulamaları, SaaS uygulamaları ve sanal uygulamalarda tek oturum açmaya (SSO) olanak vererek IT yönetimini basitleştirir ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlar.

Citrix Workspace ayrıca cihaz ve uygulama kontrol ilkelerini sorunsuz biçimde uygulayarak mobil iş gücünü mümkün kılar. Uç nokta, ağ ve şirket kaynakları arasında hareket eden verileri korumak için uçtan uca şifreleme sağlar. IT, anahtar belleği için yüksek güvenlikli şifreli bir kasa ile cihazdaki uygulamaları ve verileri güvenlik altında tutan karmaşık bir saklama teknolojisinden faydalanabilir.

Citrix Workspace size uç noktaları, ağ yolu, web trafiği, veri depoları, web uygulamaları, sanal uygulamalar ve SaaS uygulamalarında görünürlük sağladığı için kötü amaçlı yazılımları tespit etmek daha kolaydır. Çok fazla saldırı alan uygulamaları izole ederek onları saldırılara karşı koruyun. Tarayıcı faaliyetlerini denetleyin ve şüpheli site erişimlerini daha güvenli ve ayrıştırılmış bir konuma yönlendirerek kötü amaçlı faaliyetleri veya zararlı verilerin girişini önleyin. İlkeleri kullanarak, bloke edilmiş siteleri merkezi olarak kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz.

Citrix Workspace ağdan, web’den, sanal uygulamalardan ve SaaS uygulamalarından gelen girdileri bir araya toplayarak kurumsal sürekliliğin sağlanmasına yardımcı olur. Sunucu veya ağ kesintileri sırasında bile daima çalışan bağlantı sayesinde kullanıcılara uygulamaları ve servisleri sürekli kullanabilme olanağı verin ve işletme operasyonlarını engellemeyi amaçlayan saldırılara karşı koruma sağlayın.

Citrix Workspace, ister veri merkezinde ister bulutta olsun kullanımda olan, hareket eden veya boşta bekleyen en hassas işletme verilerinizi güvende tutar. Tüm tanımlayıcı verilerin ve içeriklerin endüstri standardında AES 256 şifrelenmesini sağlarken kolayca belge alışverişi ve iş birliği yapabilirsiniz. Hassas bilgilerin paylaşımında görünürlük ve denetim için veri kaybı sağlayıcı (DLP) çözümleriyle entegre edin.

Tüm altyapınızda görünürlük ile kolayca uyumluluk gösterin. Citrix Workspace, kullanıcıların rollerini ve sorumluluklarını uygulamaları ve verileri kullanma ve onlarla etkileşime geçme biçimlerine doğrudan entegre ederek bilgi hakkı yönetimi (IRM) ve veri kaybı önleme (DLP) gibi uyumluluk ve yönetim özelliklerinin daha iyi uygulanmasına yardımcı olur. Böylece hassas verileri çalmak üzere dışarıdan ve içeriden gelen kötü amaçlı girişimlerin saptanması ve önlenmesi kolaylaşır.

Citrix Workspace'i iş başında görün

Canlı bir tanıtıma katılın.