Windows 10'a Yükseltin

Eliminate the complexity of a Windows 10 migration with a virtual desktop solution  

Çalışanlar kişisel cihazlarını rekor bir hızla Windows 10 işletim sistemine yükseltiyorlar ve kontrollü bir işletim sistemi geçişini yönetmek ve gerçekleştirmek artık kurum BT'sinin elinde değil. Kurumların, kullanıcıların seçtiği uç nokta cihazı ya da işletim sisteminden bağımsız olarak çalışanlarının üretkenliği sürdürmek ve çalışanlarını desteklemek adına bir strateji formüle etmesi gerekiyor.

Bir sanal Windows 10 masaüstünün başlatılmasının ne kadar kolay olduğunu izleyin

Windows 10 programını benimseyin. İşletim Sistemi güncellemelerini basitleştirin.

İşletim Sistemi geçişlerinin günümüzde nasıl düzenlendiğini ve gelecekteki güncellemeleri öğrenmek adına Windows 10 Geçiş Kiti'ni indirin.

Nasıl yapacağınızı öğrenin

Bugün Windows 10 yükseltmesi için hazır olup olmamanızdan ya da bunu gelecek için planlıyor olup olmamanızdan bağımsız olarak Citrix, Microsoft ile işbirliği içinde bir Windows 10 geçişini kucaklamanıza yardımcı olabilir. Citrix Virtual Apps and Desktops app virtualization and VDI solutions enable employees to stay agile on any device, while maintaining productivity with company-owned and -supported applications and desktops—before, during, and after a corporate-supported Windows 10 migration.

Uygulamalar, uç noktadan değil veri merkezinden çalışarak işletim sistemi uyumluluk sorunlarını önlüyor. BT, desteklenen uygulamaları, masaüstlerini ve verileri veri merkezinde güvende tutarken kullanıcılara arzu ettikleri esnekliği sunuyor.

Süregelen bakım ve gelecekteki güncellemeleri düzenlerken tüm çalışanlar için yeni Windows 10 sanal masaüstlerinin sunumunu merkezileştirerek işletim sistemi geçiş sürecini kökten basitleştirir. VDI ile, geçiş süreci üzerinde kontrolü sürdürerek kullanıcılara talep ettikleri deneyimi sunmak için Windows 10 cihazlarını hızlı ve kolay bir şekilde benimseyebilirsiniz.

Gelişmiş uygulama uyumluluğu analizi ve çakışma çözümü müşterilerin hangi uygulamaların Windows 10 ve Edge tarayıcısı ile çalışacağını, bu uygulamaların sahip oldukları bağımlılıkları ve sorunların nasıl çözüleceğini açık bir şekilde görmelerini mümkün kılar. Citrix Virtual Apps and Desktops with reduces the cost and complexity of application management by as much as 90 percent.

Citrix ürünü

Citrix Virtual Apps ve Desktops

  • BT kuruluşlarının Windows 10 cihazları üzerindeki temel iş uygulamalarına anında erişim sunmalarını mümkün kılar.
  • Uygulama yükseltmelerinin, geçişlerin ve güncellemelerin maliyetini ve karmaşıklığını yüzde 90 oranında azaltır.
  • Merkezi yönetim ile Windows 10 sanal masaüstlerini hızlı bir şekilde dağıtın

Seyret

Sağlık kuruluşları Windows 10'u herhangi bir arıza olmadan kullanıyor

Learn why Allegro Pediatrics chose Citrix Virtual Apps and Desktops to roll out new Windows 10 devices to their workforce

Oku

Windows10'a kusursuz geçiş

Windows 10 burada ve tarihteki en hızlı işletim sistemi geçişi olacak. Hazır mısınız?

Keşfet

Windows 10 geçişinizi gerçekleştirin

Avantajları, yetkinlikleri ve iyileştirilmiş kullanıcı deneyimi dahil olmak üzere sanal bir masaüstü olarak Windows 10 programının neden ve nasıl uygulanacağı hakkında bilgi edinin.