Mobil cihazlarda Office 365 güvenliği ve yönetimi sağlayın

Kurumsal verileri kaybetme riski olmadan popüler Office uygulamalarına erişin

Microsoft Office 365 kullanıcılara gittikleri her yerde, herhangi bir cihazda Word, Excel, Exchange, PowerPoint ve diğer Microsoft uygulamalarına kusursuz biçimde erişim imkanı sunuyor. Fakat O365'in benimsenmesi yalnızca bir başlangıç; Microsoft uygulamalarına ek olarak, birçok kurumsal işletme, başka yerel mobil uygulamaları ve bunların yanı sıra özel yapım uygulamaları, web ve SaaS uygulamalarını ve hatta veri merkezinde güvenli bir şekilde çalışan sanallaştırılmış uygulamaları dağıtır. BT, tüm desteklenen platformların ve içerdikleri uygulamaların ve verilerin görünür olmasına ihtiyaç duyar.

Nasıl yapacağınızı öğrenin

Citrix XenMobile BT'nin kurumsal uygulamalar için koruma ve kişisel uygulamalardan kullanıcıların mobil cihazlarına izolasyon sunmasını sağlar. Kullanıcının kişisel cihaz ayarlarını etkilemeden mobil cihazlardan seçici olarak geniş kurumsal uygulamalar ve veriler.

XenMobile mağazasını kullanarak ortak Office uygulamalarını dağıtın. XenMobile mağazası yalnızca kuruluşun kullanıcılarına sunmak istediği uygulamaları içerebilir. Office uygulamaları yönetilen uygulamalar olduğu için yönetici, kullanıcılar için ayrıcalıklar yayınlama ve bunları iptal etme konusunda tam yetiye sahiptir.

Citrix XenMobile kusursuz içinde aç işlevi sunar, böylece kullanıcılar yerel Office uygulamaları ile veri ve belge alışverişi yapabilir. XenMobile Secure Mail'in bir eklentisi çeşitli Microsoft Office 365 uygulamalarında kusursuz biçimde açılabilir.

Citrix NetScaler ADC ile uygulama başına VPN kullanarak hem beklemedeki verilerin hem de hareket halindeki verilerin güvenliğini sağlayın.  Citrix Secure Mail ve diğer XenMobile uygulamaları için kullanılan aynı NetScaler Uygulama Sunum Denetleyicisi, O365 için de kullanılabilir.

Citrix ürünler

XenMobile

  • Office 365 ve diğer uygulamaları yetkilendirilmiş ve uyumlu mobil cihazlara güvenli bir şekilde sunun.
  • Bekleyen verileri koruyan cihaz şifrelemesi ile ilgili politikaları etkinleştirin.
  • Bulut ve şirket içi kurumsal veri merkezi veya ağı arasında geçiş halindeki verilerin mikro-VPN ve uygulama başına VPN korumasını etkinleştirin.

Seyret

Microsoft EMS/Intune ile XenMobile entegrasyonu

XenMobile'ın O365 kurulumunuzun güvenliğini ve üretkenliğini nasıl arttırdığını öğrenin.

Oku

XenMobile ile O365 güvenliğinin sağlanması ve yönetimi

Office 365'in kurumsal kullanıcılar için neden popüler hale geldiğini görün.

Keşfet

EMS için XenMobile

XenMobile ve EMS'nin Office 365 ve çalışma alanınızı yönetmeye nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Sonraki adım