Dosya Senkronizasyonu ve Paylaşımı Simgesi

Dosya Senkronizasyonu ve Paylaşımı

Küçük işletmelerden büyük işletmelere kadar ölçeklenebilir veri güvenliği gereklilikleri ile kullanıcıların işbirliği ve mobilite ihtiyaçlarını karşılayan esnek dosya senkronizasyonu ve paylaşımı.

Citrix Content Collaboration Platforms Magic Quadrant'ta bir lider olarak adlandırıldı

Raporu okuyun

GARTNER, Gartner, Inc. şirketinin ve/veya ABD'deki ve uluslararası bağlı kuruluşlarının tescilli ticari markası ve hizmet markasıdır ve işbu belgede izinle kullanılmaktadır. Tüm hakları saklıdır.

Hangi Citrix dosya senkronizasyonu ve paylaşımı çözümlerinin işiniz için neler yapabileceğini görün

 • Mobil üretkenlik

  Kolay işbirliği ve iyileştirilmiş üretkenlik için her yerden, her cihazdan dosyalara erişin, bunları senkronize edin ve paylaşın.

 • Güvenlik ve uyumluluk

  Kurumsal uyumluluk gerekliliklerini karşılayan güvenlik özellikleri ve politikaları ile hassas verilerin nasıl saklanacağını, paylaşılacağını ve bunlara nasıl erişileceğini belirleyin.

 • Esnek depolama seçenekleri

  Kuruluşunuzun benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak adına tesislerde, bulutta veya hibrit olarak verilerinizi nereye depolanacağını seçin.

 • Kurumsal düzeyde ölçeklendirilebilirlik

  Esnekliği, güvenliği ve performansı sağlarken kurumsal düzeyde ölçeklendirme ile veri büyümesini kolaylıkla yönetin.

Ürünün bütünlüğüne güveniyorum. Verilerimin güvenliği konusunda eminim. Hangi platformun kullanıldığından bağımsız olarak ShareFile'ın erişilebilir olmasını seviyorum.
Vivian Hamon
CEO
Hamon Uyumluluk Danışmanları

Ödüller ve övgüler

Stratejik iş ortaklıklarımız

Sonraki adım