Belge iş akışlarını otomatikleştirin

Belgelerin güvenli bir şekilde paylaşılabilmesi kurumsal mobilite için çok önemli, fakat dosyaları paylaşma, düzenleme ve işbirliği yapma ihtiyacı yalnızca bir başlangıç. Günümüz işletmeleri belge iş akışlarını yönlendirmek için yalnızca mobilite ihtiyaçlarının ele alınmasının ötesine geçen tek bir çözüm arıyor. Şirketler herkesin güvenli bir şekilde içerik değiştirebileceği, takip edebileceği, düzenleyebileceği ve e-imza ile imzalayabileceği ortak bir çalışma alanına ihtiyaç duyuyor. Bu onay zincirleri gibi rutin iş akışlarını otomatikleştirerek işletmenize uygun belge iş akışları oluşturuyor.

Nasıl yapacağınızı öğrenin

Citrix ShareFile, BT'nin herhangi bir yerde insanların cihaz verilerine erişim ve işbirliği ihtiyacını karşılamasını mümkün kılarken aynı zamanda organizasyonun güvenlik, yönetilebilirlik ve uyumluluk gerekliliklerini de karşılıyor.  

ShareFile işletmelerin, genellikle geri bildirim ve onay için bir belgenin dolaştırılması esnasında ortaya çıkan ileri geri e-postalar ve elle sürüm numarası verme ihtiyacını ortadan kaldırmasına olanak tanıyor. Belgeleri imza için gönderme veya sonraki adımları planlama gibi rutin süreçler için işletmenize uygun otomatik iş akışları oluşturun.

Citrix ShareFile çevrimiçi ve çevrimdışı olarak sahadan güvenli ve anlık işbirliğine, üretkenlik artışına ve dağıtılmış ekipler boyunca hızlı çözüm oluşturma yeteneğine olanak tanıyarak kritik iş dosyalarına gerçek zamanlı, güvenli mobil erişim sunuyor. Kullanıcılar herhangi bir yerde, herhangi bir cihazda içeriğe güvenli bir şekilde erişebilir, bunları görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve onaylayabilir.

Citrix ürünler

ShareFile

  • Hem şirket içinde hem de şirket dışındaki kişilerle güvenli belge alışverişi yapın. Belgelere notlar veya yorumlar ekleyin ve dosya sürümlerinin kaydını tutun.
  • Tekrarlanan süreçleri otomatikleştirerek hataları azaltın ve belge onayını ve verimliliği artırın.
  • Esnekliği artırın ve Microsoft Outlook ve Office Online entegrasyonları ile kullandığınız çalışma yöntemini destekleyin.

Seyret

ShareFile İş Akışları

İşletme ve belge iş akışlarını otomatikleştirerek verimliliği artırın.

Oku

Modern iş gücü için ShareFile İş Akışları

Bir genel bakış için tanıtım belgesini okuyun.

Keşfet

Güvenli formlar, özel iş akışlarını ve mobil uygulama oluşturmayı kolaylaştırır

Çalışan üretkenliği, iş birliği ve güvenli bir ortamda mobiliteyi iyileştirin.

Sonraki adım