İşletmelerin güvenli dijital dönüşümü benimsemelerine yardımcı olan Citrix ve Microsoft iş ortağı

Microsoft ve Citrix, ürünlerinin birinci sınıf olduğundan emin olmak adına 25 yıldır iş birliği içindedir. Microsoft ve Citrix iş ortaklığının etkisi, 230.000 ortak müşteri ve her gün bir ortak çözüme güvenen on milyonlarca kullanıcı ile birlikte inkar edilemez boyuttadır.

Bu güçlü iş ortaklığı kuruluşların şunları almasını sağlıyor:

  • Birinci sınıf güvenlik, ölçeklendirilebilirlik, kurumsal yazılımın ve çevrimiçi hizmetlerin yönetimi ve performansı.
  • Endüstri standartlarına, kuruluşun uyumluluk ve yeni bulut bilişim trendlerine bağlılık.
  • Microsoft sunucusu ve masaüstü işletim sistemleri ve yönetim araçları ile derinlemesine entegrasyon.
  • Günümüz mobil iş gücü için esnek, benzersiz ve güçlü bilişim konusunda paylaşılan bir vizyon.

Citrix Synergy 2017: Microsoft CEO'su Satya Nadella,Citrix ve Microsoft iş ortaklığı

Buluta Güvenli Yolculuğu Hızlandırın

İşletmenin hızıyla hareket edebilmeniz adına Citrix ve Microsoft'un bulutta nasıl iş birliği yaptığını öğrenin.

Talep edilen olayı görüntüleyin

Microsoft Azure'da BT maliyetlerini azaltın ve güvenli bulut çözümleri ile verimliliği arttırın

Citrix ve Microsoft iş ortaklığı, Azure'da uygulamalarını ve masaüstlerini hazırlamak adına mevcut XenDesktop sitenizi kullanarak büyüyen iş gücünüzün taleplerini karşılamanızı sağlar. ShareFile ile dosya senkronizasyonu ve paylaşımı sunmak ve bulut tabanlı ağ kurulumunuzun verimliliğini arttırmak üzere NetScaler öğesini eklemek için Azure altyapınızı genişletin. Ayrıca Azure'daki Citrix Bulut (Citrix teknolojisini kurma ve yönetmenin en kolay ve en hızlı yolu) aracılığıyla eksiksiz bir hizmet olarak yazılım (SaaS) modeli de seçebilirsiniz.

Citrix ve Microsoft iş ortaklığı: bulutu daha basit, işletmeyi daha hızlı hale getirmek

Windows 10 geçişini hızlandırın

XenApp gücünün tamamını barındıran XenDesktop, BT kuruluşlarının Windows 10 cihazlarındaki temel iş uygulamalarına anında erişim sunmalarını sağlar. AppDNA ile XenDesktop, uygulama yükseltmelerinin, geçişlerin ve güncellemelerin maliyetini ve karmaşıklığını yüzde 90 oranında azaltabilir.

Hukuk firması, Windows 10 geçişini Citrix ile basitleştiriyor

Office 365 ile bulutta güvenli mobil üretkenlik sağlayın

Citrix ve Microsoft iş ortaklığı, şirketlerin Office 365'in iş birliği ve iletişim avantajlarını anlamalarını sağlıyor. Müşteriler, yüksek Citrix XenApp güvenliği ve XenDesktop sanal masaüstü altyapısı (VDI) ortamları ile sunulan optimize bir Skype for Business deneyiminin avantajından yararlanabilirler. XenApp ayrıca müşterilerin, müşterilere daha eksiksiz bir O365 aboneliği kullanımı sağlayan Office eklentileri ve makroları dahil olmak üzere tam Office 365 sürümünü çalıştırmalarını da sağlar.

ShareFile, kullanıcıların belgeleri birlikte yazmalarını, bir Outlook eklentisi ile dosyaları güvenle paylaşmalarını ve OneDrive ve SharePoint gibi mevcut veri depolarını mobilize etmelerini sağlayarak Office 365 değerini genişletir.

Dijital çalışma alanlarını benimseyin ve kurumsal mobiliteyi genişletin

Mobiliteyi benzersiz şekilde işletmenize nasıl entegre eder ve üretkenliği nasıl yönetirsiniz?  Citrix ve Microsoft iş ortaklığı, Citrix XenMobile, XenApp, XenDesktop, ShareFile, NetScaler ve Microsoft EMS gibi teknolojileri birleştiren eksiksiz bir Citrix çalışma alanı çözümü sunar ve genişletilmiş mobil yetkinlikler ile birlikte üretken tek bir kullanıcı deneyimi sağlar.  Dijital bir çalışma alanı; bulut ya da yerinde kaynaklarınız için tek, modern bir deneyim oluşturmanızı sağlar; sanal, yerel, web, SaaS ve bulut olmak üzere tüm uygulama ihtiyaçlarınız için tek deneyim.

XenApp ve XenDesktop 7.15 LTSR, tüm Windows Server 2016 uygulamalarınızı ve sunucu barındırmalı masaüstlerinizi dünya genelindeki tüm kullanıcılara sunmayı daha kolay ve hızlı hale getiren Windows Server 2016 için resmi olarak onaylıdır.  XenApp ve XenDesktop 7.15 LTSR'yi Windows Server 2016 üzerinde onaylayarak Windows Server 2016 güvenlik ve performans avantajları ile birlikte Uzun Süreli Servis Sürümü'nüzün öngörülebilir bakım planını edinmiş olursunuz.