İşletmelerin güvenli dijital dönüşümü benimsemelerine yardımcı olan Citrix ve Microsoft iş ortağı

Microsoft ve Citrix, ürünlerinin birinci sınıf olduğundan emin olmak adına 25 yıldır iş birliği içindedir. Microsoft ve Citrix iş ortaklığının etkisi, 230.000 ortak müşteri ve her gün bir ortak çözüme güvenen on milyonlarca kullanıcı ile birlikte inkar edilemez boyuttadır.

Bu güçlü iş ortaklığı kuruluşların şunları almasını sağlıyor:

  • Birinci sınıf güvenlik, ölçeklendirilebilirlik, kurumsal yazılımın ve çevrimiçi hizmetlerin yönetimi ve performansı.
  • Endüstri standartlarına, kuruluşun uyumluluk ve yeni bulut bilişim trendlerine bağlılık.
  • Microsoft sunucusu ve masaüstü işletim sistemleri ve yönetim araçları ile derinlemesine entegrasyon.
  • Günümüz mobil iş gücü için esnek, benzersiz ve güçlü bilişim konusunda paylaşılan bir vizyon.

Citrix, Microsoft Future Decoded Etkinliğinde

Microsoft Azure'da BT maliyetlerini azaltın ve güvenli bulut çözümleri ile verimliliği arttırın

Citrix ve Microsoft ortaklığı, mevcut Citrix Virtual Apps and Desktops sitenizin Azure’da uygulamalar ve masaüstleri sağlamasından yararlanarak büyüyen iş gücünüzün taleplerini karşılamanıza olanak verir. Azure Virtual WAN için Citrix SD-WAN ile Azure’a geçişinizi hızlandırın. Citrix Content Collaboration ile Azure altyapısını dosya senkronizasyonu ve paylaşımı sunacak şekilde genişletin ve bulut tabanlı ağ dağıtımınızın verimliliğini artırmak için Azure’a Citrix ADC ekleyin. Ayrıca Azure'daki Citrix Bulut (Citrix teknolojisini kurma ve yönetmenin en kolay ve en hızlı yolu) aracılığıyla eksiksiz bir hizmet olarak yazılım (SaaS) modeli de seçebilirsiniz.

Endpoint Zone: Citrix ve Microsoft 365

Windows 10 geçişini hızlandırın

Citrix Virtual Apps’in tüm gücüne sahip olan Citrix Virtual Apps and Desktops, IT kuruluşlarının Windows 10 cihazlarındaki temel iş uygulamalarına anında erişim sunmalarına olanak verir. AppDNA ile Citrix Virtual Apps and Desktops, uygulama yükseltmelerinin, geçişlerin ve güncellemelerin maliyetini ve karmaşıklığını yüzde 90 oranında azaltabilir.

Hukuk firması, Windows 10 geçişini Citrix ile basitleştiriyor

Office 365 ile bulutta güvenli mobil üretkenlik sağlayın

Citrix ve Microsoft iş ortaklığı, şirketlerin Office 365'in iş birliği ve iletişim avantajlarını anlamalarını sağlıyor. Müşteriler, Citrix Virtual Apps and Desktops sanal masaüstü altyapısı (VDI) ortamlarının yüksek güvenliği ile sunulan optimize edilmiş bir Skype for Business deneyiminin avantajından yararlanabilir. Citrix Virtual Apps ayrıca müşterilere daha eksiksiz bir O365 aboneliği kullanımı sağlayan Office eklentileri ve makroları dahil olmak üzere müşterilerin tam Office 365 sürümlerini çalıştırmalarına da olanak verir.

Citrix Content Collaboration, kullanıcıların belgeleri birlikte yazmalarını, bir Outlook eklentisi ile dosyaları güvenle paylaşmalarını ve OneDrive ve SharePoint gibi mevcut veri depolarını mobilize etmelerini sağlayarak Office 365’in değerine değer katar.

Dijital çalışma alanlarını benimseyin ve kurumsal mobiliteyi genişletin

Mobiliteyi işletmenize kusursuz bir şekilde nasıl entegre eder ve üretkenliği nasıl yönetirsiniz? Citrix ve Microsoft iş ortaklığı; Citrix Endpoint Management, Citrix Virtual Apps and Desktops, Citrix Content Collaboration, Citrix ADC ve Microsoft EMS gibi teknolojileri birleştiren eksiksiz bir Citrix çalışma alanı çözümü sunar ve genişletilmiş mobil yetkinlikler ile üretken bir tek kullanıcı deneyimi sağlar.  Dijital bir çalışma alanı; bulut ya da yerinde kaynaklarınız için tek, modern bir deneyim oluşturmanızı sağlar; sanal, yerel, web, SaaS ve bulut olmak üzere tüm uygulama ihtiyaçlarınız için tek deneyim.

XenApp ve XenDesktop 7.15 LTSR, tüm Windows Server 2016 uygulamalarınızı ve sunucu barındırmalı masaüstlerinizi dünya genelindeki tüm kullanıcılara sunmayı daha kolay ve hızlı hale getiren Windows Server 2016 için resmi olarak onaylıdır.  XenApp ve XenDesktop 7.15 LTSR'yi Windows Server 2016 üzerinde onaylayarak Windows Server 2016 güvenlik ve performans avantajları ile birlikte Uzun Süreli Servis Sürümü'nüzün öngörülebilir bakım planını edinmiş olursunuz.