Dijital işletmenizin güvenliğini sağlayın. Uygulamalarınızı ve verilerinizi koruyun.

Geleceğin gerekliliklerine hazırlanırken günümüzün artan siber güvenlik tehditlerini ele alın

Citrix güvenlik çözümleri müşterilerin, bilgileri proaktif olarak korumasına, riski yönetmesine ve uyumluluğu elde etmelerine yardımcı olur. Müşteriler, entegre ve kapsamlı bir güvenli dijital çalışma alanı ve aşağıdaki özelliklere sahip güvenli dijital çevre ile işletmelerinin güvenliği için bize güveniyorlar:

  • Son kullanıcı deneyimini birleştiren ve zenginleştiren.
  • Her türlü kurumsal uygulama ve veriyi güvence altına alan.
  • Giderek daha fazla karmaşıklaşan, karma ve çoklu bulut ortamları genelinde BT yönetimini kolaylaştırır.

Citrix güvenlik çözümleri, müşteri zorluklarını ele alır

Güvenli Erişim

Çalışanlara ve üçüncü taraflara iş uygulamaları ve verilerine güvenli, bağlamsal erişim sağlayın

Mobil Güvenliği

Üretkenlikten ödün vermeden mobil cihaz ve mobil uygulama güvenliğini yönetin

Veri ve IP Koruması

Hassas bilgileri hırsızlığa ve kayba karşı ve IP'yi ihlal ve uygunsuzluğa karşı koruyun

Uyumluluk ve Yönetim

Risk ve küresel uyumluluk standartları ve endüstri yönetmeliklerini ele alın

İş Sürekliliği

İş kesintileri ve siber saldırılar sırasında işlemlerin sürekliliğini ve sistem kullanılabilirliğini ele alın

Kurumsal BT güvenlik stratejinizi kilit altına alın

Benzersiz güvenlik çözümümüz, uygulamalara ve verilere güvenli erişim ile bağlamsal kontrol, görünürlük ve cihazlar, ağlar ve bulutlar genelindeki davranış analizlerini birleştiren, yazılım tanımlı bir çevre oluşturur. Daha fazla bilgi almak için aşağıya tıklayın.

Bulundukları yer ve eriştikleri bilgi ne olursa olsun kullanıcının uç noktası gibi dinamik parametrelere dayalı olarak uygulamalara ve verilere bağlamsal erişim sağlayın ve erişimi kısıtlayın. Uygulamalarınız, verileriniz ve ağınız ile ilişkili erişimi, kimlik doğrulamayı ve yetkilendirmeyi kontrol edin.

Ağınızı koruyun ve %100 çalışma zamanı ve performans sağlayarak uygulamalarınızın ve verilerinizin şifreli şekilde sunulmasını sağlayın. Güvenli uzaktan erişim, ağ segmentasyonu ve ağ kullanılabilirliği ile güvenlik, uyumluluk ve risk azaltma sağlayın.

Uygulama düzeyinde kontrolü ele alın. Uygulamalarınızı veri merkezinden veya bulutta merkezileştirin ve cihaza bakılmaksızın güvenli erişim sağlayın. Bu, hassas işletme bilgilerinizi korumanıza ve sıfır gün ve hizmet reddi saldırılarına karşı savunma sağlamanıza yardımcı olur.

Uç nokta cihazları yerine veri merkezi veya bulutta güvenli kuruluş verileri. Konteyner kullanımı, veri şifreleme ve güvenli dosya paylaşımı, mobil cihazlar dahil olmak üzere sızıntı ve saldırı riskini azaltırken aynı zamanda yasalara riayet edilmesine yardımcı olabilir.

Gelişmiş izleme araçları BT altyapınızın tam olarak görüntülemenizi sağlar. Tehditleri, yanlış yapılandırmaları ve performans sorunlarını saptayın, böylece hızlı bir şekilde yanıt verebilir ve kullanıcı kesintisini önleyebilirsiniz. Düzenlemelere riayet edin ve güvenlik ve uyumluluk denetimleri kapsamını daraltın.

%74
BT uzmanları güvenlik duruşlarını geliştirmek ve riskleri azaltmak için yeni bir BT güvenlik çerçevesine ihtiyaç olduğunu söylüyor

Kaynak: Ponemon çalışması

Citrix Workspace, uygulamalarınızı, verilerinizi ve ağınızı güvence altına almak ve işinizi korumak için size entegre ve esnek bir çerçeve sunar.

Citrix çözümleri önemli uyumluluk standartlarını karşılıyor

Citrix'in güvenlik zorluklarınızı nasıl çözdüğüne bakın