Ağ Oluşturma Simgesi

Ağ İşlemleri

Gelecek, bulutlarda ve ağlarda bizi bekliyor

Her geçen gün daha fazla iş yükü buluta taşındığı ve kullanıcılar daha fazla SaaS uygulamasına ihtiyaç duyduğu için bu bağlantıların kurulması ve korunması hayati önem kazanmaktadır. Tüm dünyadaki kullanıcılar, ister şirket şubesinde ister evde veya başka bir ağda güvenilir erişime ihtiyaç duymaktadır. Ağ performansını ve güvenliğini geliştiren IT, son kullanıcılara talep ettikleri deneyimi sağlarken gereken görünürlüğe ve denetime sahip olur.

Bu yeni ihtiyaçları ele alarak karma ve çok bulutlu ortamlarda uygulamaları sunun ve bunlara erişin

Güvenli erişim ve sunum

Karma ve çok bulutlu ortamlarda uygulamalara güvenilir kullanıcı erişimi sağlayın

Uygulamalar ve hizmetler, bulutlar ve veri merkezleri arasında daha dağıtılmış bir duruma gelmektedir. Ayrıca tüm dünyadaki kullanıcılar, ister şirket şubesinde ister evde veya başka bir ağda bulunsunlar, güvenilir erişime ihtiyaç duymaktadırlar. SD-WAN geleneksel ADC’lerin ve yük dengelemenin ötesine geçerek nerede bulunursa bulunsun tutarlı bir kullanıcı deneyimi için her türlü ağı bir araya getirmenize yardım eder.

Güven duyulan güvenlik

Kullanıcı merkezli bir güvenlik ile web erişiminizi ve altyapınızı koruyun

Uygulamalar buluta taşınmakta olduğu için, “önce bağlan sonra kimlik doğrulaması yap” şeklindeki tipik ağ güvenliği modeli internet tabanlı saldırılar karşısında sizi savunmasız kılar. Kullanıcıları, güvenlik çerçevenizin merkezine koyan güvenli bir dijital çevreleme oluşturmak için birden fazla teknolojiye ihtiyacınız vardır. Ağ geçitleri, erişim sunmadan önce kullanıcıların kimlik doğrulamalarını yaparak bağlamsal erişim ve güvenlik sağlayabilirken ADC'ler, web uygulama güvenlik duvarları ve güvenli web ağ geçidi bileşenleri, ağınızın ve uygulama altyapınızın, harici ve dahili saldırılardan korunmasını sağlar.

Görünürlük ve öngörüler

Akıllı analizler ile tam görünürlük ve öngörüler sağlayın.

Karma veya çoklu bulut ortamlarınızda her uygulamayı ele almak için ayrı çözümler dağıtmak, güvenli duruma getirmeyi ve yönetmeyi güçleştirebilir. Tüm ağdaki uygulamalar, kullanıcılar ve cihazlar hakkında baştan sona görünürlük ve analiz sağlamak için ADC’ler, SD-WAN ve başka teknolojiler tarafından sağlanan çok sayıda veri akışını kullanın ve bunları analiz edin.

Citrix nasıl yardımcı olur?

Citrix ağ çözümleri, tam uygulama güvenliği sağlar. Böylece tüm bağlı cihazlardan her an en iyi deneyimi yaşayacağınızdan ve kaynakları kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz. Performansı denetlemenize ve optimize etmenize, tehditleri önceden görmenize ve son kullanıcı dosyalarınızın, uygulamalarınızın ve cihazlarınızın güvenliğini sağlamanıza olanak veren ağ ve IT görünürlüğü sunarız.

Citrix Ağ oluşturma ürünlerini keşfedin

Şube ağı oluşturma ve wan optimizasyonu

Citrix SD-WAN

GÖRÜNÜRLÜK VE YÖNETİM

Citrix Application Delivery Management

Ağ Trafiği Optimizasyonu

Citrix Intelligent Traffic Management

Citrix ağ çözümleri bu gerekliliklerin hepsini karşılamaktadır

  Citrix F5
Networks
HAProxy NGINX Cisco
Viptela
VeloCloud Okta
Temel Sunucu Yük Dengelemesi          
Bulutlar ve kullanıcı/ağ/uygulama analizleri genelinde görünürlük             
Uygulama güvenilirliği: Herhangi bir buluta bağlanın           
Kullanıcı odaklı uygulama güvenliği (Örnek: SSO)           

Ödüller ve övgüler

Dünya genelinde tüm ADC fırsatları için Citrix'i düşünün

Raporu okuyun

Citrix Web App Firewall, Güvenlik Etki Düzeyi, Performans ve düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti (TCO) bakımından bir Pazar Lideridir

Raporu okuyun

NetScaler, işlemlerimizle entegre hale gelecek ve bunların büyük ölçüde vazgeçilmez bir parçası haline gelecek şekilde büyümüştür. Bunun üstesinden gelemeyecek bir şey düşünemiyorum.
Aaron Hutchinson
Web Uzmanı, Altyapı Sunucu Destek Ekibi
Washington Eyalet Ulaşım Departmanı

Stratejik iş ortaklıklarımız

Citrix Ağ oluşturma ürünlerini keşfedin

Şube ağı oluşturma ve wan optimizasyonu

Citrix SD-WAN

GÖRÜNÜRLÜK VE YÖNETİM

Citrix Application Delivery Management

Ağ Trafiği Optimizasyonu

Citrix Intelligent Traffic Management