Windows 10'a Yükseltin

Sanal masaüstü çözümü ile Windows 10 geçişinin güçlüklerini ve karmaşıklığını ortadan kaldırın  

Çalışanlar kişisel cihazlarını rekor bir hızla Windows 10 işletim sistemine yükseltiyorlar ve kontrollü bir işletim sistemi geçişini yönetmek ve gerçekleştirmek artık kurum BT'sinin elinde değil. Kurumların, kullanıcıların seçtiği uç nokta cihazı ya da işletim sisteminden bağımsız olarak çalışanlarının üretkenliği sürdürmek ve çalışanlarını desteklemek adına bir strateji formüle etmesi gerekiyor.

Bir sanal Windows 10 masaüstünün başlatılmasının ne kadar kolay olduğunu izleyin

Windows 10 programını benimseyin. İşletim Sistemi güncellemelerini basitleştirin.

İşletim Sistemi geçişlerinin günümüzde nasıl düzenlendiğini ve gelecekteki güncellemeleri öğrenmek adına Windows 10 Geçiş Kiti'ni indirin.

Nasıl yapacağınızı öğrenin

Bugün Windows 10 yükseltmesi için hazır olup olmamanızdan ya da bunu gelecek için planlıyor olup olmamanızdan bağımsız olarak Citrix, Microsoft ile işbirliği içinde bir Windows 10 geçişini kucaklamanıza yardımcı olabilir. XenApp ve XenDesktop uygulaması sanallaştırması ve VDI çözümleri, çalışanların kurumsal destekli bir Windows 10 geçişi öncesinde, sırasında ve sonrasında şirketin sahip olduğu ve desteklediği uygulamalar ve masaüstleri ile üretkenliği sürdürürken her türlü cihazda çevik olmaya devam etmelerini sağlar.

Uygulamalar, uç noktadan değil veri merkezinden çalışarak işletim sistemi uyumluluk sorunlarını önlüyor. BT, desteklenen uygulamaları, masaüstlerini ve verileri veri merkezinde güvende tutarken kullanıcılara arzu ettikleri esnekliği sunuyor.

Süregelen bakım ve gelecekteki güncellemeleri düzenlerken tüm çalışanlar için yeni Windows 10 sanal masaüstlerinin sunumunu merkezileştirerek işletim sistemi geçiş sürecini kökten basitleştirir. VDI ile, geçiş süreci üzerinde kontrolü sürdürerek kullanıcılara talep ettikleri deneyimi sunmak için Windows 10 cihazlarını hızlı ve kolay bir şekilde benimseyebilirsiniz.

Gelişmiş uygulama uyumluluğu analizi ve çakışma çözümü müşterilerin hangi uygulamaların Windows 10 ve Edge tarayıcısı ile çalışacağını, bu uygulamaların sahip oldukları bağımlılıkları ve sorunların nasıl çözüleceğini açık bir şekilde görmelerini mümkün kılar. AppDNA ile birlikte XenApp ve XenDesktop uygulama yönetiminin maliyetini ve karmaşıklığını yüzde 90 oranında azaltabilir.

Citrix ürünler

XenApp ve XenDesktop

  • BT kuruluşlarının Windows 10 cihazları üzerindeki temel iş uygulamalarına anında erişim sunmalarını mümkün kılar.
  • Uygulama yükseltmelerinin, geçişlerin ve güncellemelerin maliyetini ve karmaşıklığını yüzde 90 oranında azaltır.
  • Merkezi yönetim ile Windows 10 sanal masaüstlerini hızlı bir şekilde dağıtın

Seyret

Sağlık kuruluşları Windows 10'u herhangi bir arıza olmadan kullanıyor

Allegro Pediatrics'in iş gücüne yeni Windows 10 cihazlarını sunmak için neden tercihini XenApp ve XenDesktop yönünde kullandıklarını öğrenin

Oku

Windows 10 ve ötesine geçişinizi basitleştirin

Windows 10 burada ve tarihteki en hızlı işletim sistemi geçişi olacak. Hazır mısınız?

Keşfet

Windows 10 geçişinizi gerçekleştirin

Avantajları, yetkinlikleri ve iyileştirilmiş kullanıcı deneyimi dahil olmak üzere sanal bir masaüstü olarak Windows 10 programının neden ve nasıl uygulanacağı hakkında bilgi edinin.