Citrix çözümleri ve portföyümüzü bütünleştirdik. Daha fazla bilgi alın.

Geleceğin Çalışma Platformu

Citrix çalışanlara verimli olmaları için ihtiyaç duydukları her şeyi birleştirilmiş bir deneyimde sunarken, BT’ye de her şeyi etkinleştirip kontrol etmek için gereken görünürlük, kolaylık ve güvenliği sağlayan dijital bir çalışma alanı platformudur.

1989 tarihinden beri Citrix, insanların çalışmanın nerede ve ne zaman yapılması gerektiğine bakmaksızın çalışmalarını en iyi şekilde gerçekleştirmeleri için ihtiyaç duydukları uygulamalara ve içeriğe erişimini daha kolay hale getirmiştir. Bugün, Fortune 500'ün %99'u da dahil olmak üzere 400.000 kuruluşta 100 milyondan fazla kullanıcı daha iyi bir çalışma şekli sunmak üzere Citrix‘e güvenmektedir.

Size yardım etmek için dijital çalışma alanı, ağ oluşturma ve güvenlik ve analiz teknolojileri sunuyoruz.

Verimliliği arttırmak ve çalışan deneyimini geliştirmek için çalışma gücünüzü yükseltin.
Çalışanlarınıza otomasyon ve kişiselleştirilmiş bilgilerle güçlendirilen, daha akıllı çalışmalarını olanaklı kılarak onlara kılavuzluk eden modern bir deneyim sunun.

Esneklik ve seçim ile BT ortamınızı sadeleştirin.
BT'nin cihaz, ağ veya hibrit çoklu bulut ortamındaki uygulamaları güvenilir şekilde yönetmesi, sunması ve güvenceye almasını sağlamak için farklı teknoloji ekosistemlerini birleştirin.

Güvenliğe karşı entegre bir yaklaşımla gelecekteki çalışmanızı koruyun.
Tüm kullanıcılar, uygulamalar, ağlar ve uç noktalarda akıllı, otomatik hale getirilmiş, içerik odaklı saptama ve potansiyel tehditleri iyileştirme sağlarken güvenlik politikalarını ve işlemlerini merkezileştirin.  

Yeni

Citrix size sadece yenilik yapmak ve büyümek özgürlüğü sağlamakla kalmaz. Düşünebileceğinizden daha etkili, aktif ve yeni kabiliyetlere açık olmanız için ihtiyaç duyduğunuz kılavuz ve seçimi sunar.

Sektör ve dünyadaki müşterilerle birlikte gelecek çalışmaları hayal edip oluşturuyoruz.

Sektörünüz ve işletmenizin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için çözümleri keşfedin

Citrix (NASDAQ:CTXS); insanların, kuruluşların ve nesnelerin güvenli bir şekilde bağlandığı ve olağan dışını mümkün kılmak üzere erişilebilir olacakları bir dünyayı desteklemeyi amaçlamaktadır. İnsanların üretken olmak adına ihtiyaç duydukları uygulamaları, verileri ve hizmetleri birleştiren ve karmaşık bulut ortamlarını kullanma ve yönetme noktasında BT'nin çabasını azaltan en kapsamlı güvenli dijital çalışma alanını sunarak çalışmanın geleceğini yeniden hayal etmelerinde müşterilere yardımcı oluyoruz. Citrix çözümleri 2017 itibariyle yıllık 2,82 milyar ABD doları gelir ile Fortune 100'ün yüzde 99 ve Fortune 500'ün yüzde 98'i dahil olacak şekilde 400.000'den fazla kuruluş tarafından kullanılmaktadır.