Citrix İttifaklar

İnovatif çözümler sunmak adına İş Ortaklarımız ile birlikte nasıl çalıştığımızı öğrenin

Optimize performans ve deneyim ile eksiksiz çözümler sunmak üzere Citrix ve endüstri lideri kuruluşların nasıl iş birliği yaptıklarını keşfedin.

Uygulamaların ve verilerin güvenli teslimatını geliştirmeye yardımcı olmak adına çözümlerini Citrix ürünleri ile entegre eden önemli teknoloji iş ortaklarını keşfedin.

Citrix Ready Marketplace'e göz atın

Güçlü bir yazılım tabanlı bir depolama platformu olan Atlantis, dağıtımların maliyetini düşürerek kişiselleştirilmiş masaüstleri, veriler ve hizmetlerin daha hızlı gerçekleştirilmesini sağlayarak ve müşteriler için Citrix teknolojilerini daha hızlı dağıtmalarını mümkün kılarak Citrix dağıtımlarını hızlandırır.

Citrix müşterilerinin keyifli kullanıcı deneyimlerini mümkün kılmalarına ve görev için kritik iş hizmetlerini ROI tesisinde sunarken en üst düzey performansta tutmalarına yardımcı olan performans yönetimi çözümlerinde bir liderdir.

Sanal çalışma alanları için uçtan uca endüstrileştirilmiş bir çözüm olan Flexxible IT ve Citrix, karmaşık bir VDI projesini; dağıtımı, kullanımı, yönetimi ve bakımı daha kolay, daha hızlı ve daha güvenli hale getirerek dönüm noktası bir çözüme dönüştürüyor.

Citrix ve HP, Inc., çalışma alanı üretkenliği, mobilite ve bulut çözümleri için standardı belirlemek üzere 10 yıldan uzun süredir uygulama ve masaüstü teslimat pazarına öncülük etmiştir.  

Bir BT güvenliği ve hizmet yönetimi şirketi olan Ivanti, Citrix ile birlikte kuruluşları güvenlik tehditlerinden koruyor ve BT hizmetlerini daha hızlı sunuyor. Önceden AppSense olarak bilinen teknolojiler, 15 yıldan uzun süredir Citrix ortamlarını güvence altına almaya, optimize etmeye ve yönetmeye yardımcı olmak adına kullanılmışlardır.

Citrix Sanal Masaüstü Altyapısı (VDI) deneyimini hızlandıran üstün, mobil ve bulut programlamaya net bir odak ile sanal bilişimde bir öncüdür.

Yönetimi kolay ve düşük maliyetli üstün bir sanal masaüstü son kullanıcı deneyimi sağlamak üzere müşterilere Citrix ile birlikte yardımcı olan tamamı flash bir depolama sağlayıcısıdır.

Citrix Sanal Masaüstü Altyapısı (VDI) ortamlarında baskıyı geliştirmeye yardımcı olmak üzere baskı sanallaştırmada tanınmış bir liderdir.