Küresel Stratejik İş Ortakları

Yenilikçi çözümler sunmak için İş Ortaklarımız ile birlikte nasıl çalıştığımızı öğrenin.

Optimize performans ve deneyim ile eksiksiz çözümler sunmak üzere Citrix ve endüstri lideri kuruluşların nasıl iş birliği yaptıklarını keşfedin.

Citrix ürün portföyünü kullanarak yenilikçi çözümler sunmak için Citrix System Integrator danışmanlık, entegrasyon, barındırma ve uzmanlık hizmetleri aracılığıyla dijital dönüşümünüzü sermayeye çevirin ve hızlandırın.

Uygulamaların ve verilerin güvenli teslimatını geliştirmeye yardımcı olmak adına çözümlerini Citrix ürünleri ile entegre eden önemli teknoloji iş ortaklarını keşfedin.

Citrix Ready Marketplace'e göz atın

ControlUp, Citrix Virtual Apps and Desktops için doğru gerçek zamanlı izleme sağlar, böylece yaşanan sorunları giderebilir ve performans sorunlarını düzeltmenin yanı sıra kullanıcı deneyimini iyileştirebilirsiniz. ControlUp ayrıca maliyetleri kısmanızı, sistem kapatma süresini azaltmanızı ve Citrix dağıtımınızın ROI’ını (yatırım getirisi) artırmanızı sağlar.

Citrix müşterilerinin keyifli kullanıcı deneyimlerini mümkün kılmalarına ve görev için kritik iş hizmetlerini ROI tesisinde sunarken en üst düzey performansta tutmalarına yardımcı olan performans yönetimi çözümlerinde bir liderdir.

Sanal çalışma alanları için uçtan uca endüstrileştirilmiş bir çözüm olan Flexxible IT ve Citrix, karmaşık bir VDI projesini; dağıtımı, kullanımı, yönetimi ve bakımı daha kolay, daha hızlı ve daha güvenli hale getirerek dönüm noktası bir çözüme dönüştürüyor.

Citrix ve HP, Inc., çalışma alanı üretkenliği, mobilite ve bulut çözümleri için standardı belirlemek üzere 10 yıldan uzun süredir uygulama ve masaüstü teslimat pazarına öncülük etmiştir.  

Citrix Virtual Desktop Infrastructure (VDI) deneyimini hızlandıran üstün, mobil ve bulut programlamaya net bir odak ile sanal bilişimde bir öncüdür.