"Buluta geçiş yapmak daha da çevik olmamıza ve donanım varlıklarına yatırım yapmak zorunda kalmadan yeni şeyleri daha yüksek hızlarda denememize olanak verdi. Citrix, işletmemizi ileriye taşımak üzere dijitalleşmenin gücünden faydalanmamıza yardımcı olma konusunda gerçek bir iş ortağı oldu."

Christian Sallach
Baş Pazarlama ve Dijitalleşme Sorumlusu, WAGO
 2018 İnovasyon Ödülü Sahibi

 Videoyu izleyin

Citrix Innovation Award

Citrix Innovation Award, BT'yi yeniden tasarlamak, iş büyümesini yönlendirmek ve yeni çalışma yolları oluşturmak üzere teknolojimizi kullanan en belirgin oyun değiştirici müşterilerimiz ve iş ortaklarımızı takdir eder.

Özel Müşteriler

Beazley

Londra merkezli A sınıfı bir sigorta şirketi, dinamik iş gücü için 'aktivite tabanlı çalışma'ya olanak vermek üzere Citrix Workspace’i kullanıyor.

Health Choice Network

Citrix Cloud bu tanınmış sağlık hizmeti kuruluşunun güncel IT hizmetleri sunmasına ve bakım kalitesini artırmasına yardımcı oluyor.

McWane

Dünyanın en büyük demir su tesisatı ve sıhhi tesisat ürünleri üreticilerinden biri, güvenlikten ödün vermeden her türlü konumdaki tüm çalışan cihazlarına içerik sunmak üzere Citrix çözümlerini kullanmaya başlamıştır.

Bankacılık ve finans hizmetleri

Bellevue Group

Bellevue Group, verilerin hızlı bir şekilde işlenmesini sağlayarak ve işletmeyi gelecek büyümeye hazır hale getirerek hiper yakınsama ile uygulamaları ve masaüstlerinin güvenli sunumu aracılığıyla iş güçlerini hızlandırıyor.

Bank Muscat

Umman'ın en büyük bankası güvenli ve sağlam bankacılık uygulamalarını genişletiyor.

Hernandez & Company

International CPA Firm, Citrix Cloud'a Güveniyor.

Eğitim  

Cinnaminson

New Jersey’deki K-12 yerel bölge devlet okulları birliği, Citrix XenDesktop sayesinde öğrencilere güvenli dijital çalışma alanları sağlıyor ve öğrenciler için öğrenme ortamını dönüştürüyor.

Texas Tech University Health Services

Sağlık bilimleri merkezi, sağlık hizmetleri ve eğitim ihtiyaçlarını Citrix ile birleştiriyor.

University College London

Üniversite, öğretimini Mükemmel Sistemler stratejisi ile genişletiyor ve kampüs sınırlarının ötesinde masaüstü deneyimi sağlıyor.

Kamu Sektörü

Ministry of the Interior

Güvenlik, göçmenlik, seçimler ve kamuya ilişkin acil durumlar: Bakanlık, vatandaşlar için web portallarını güvende tutuyor.

Orange County Community Resources

Yerel devlet kütüphaneleri eski bilgisayarları kaldırıyor ve müşterilere daha iyi ve güvenli bilgisayar erişimi sağlıyor.

Sağlık

Fairview Sağlık Hizmetleri

Uygulamalara ve masaüstlerine Citrix tekli oturum açma erişimi ile klinisyenler, daha üretken ve verimli hale gelmiştir.

Karolinska

Her yıl 1,6 milyon hasta ziyareti ve 105.600 kabul ile Stockholm Karolinska Üniversite Hastanesi için kan, bir yaşam hattıdır.

İmalat

TOTO

Japon üretici, uygulamaların ve verilerin iyileştirilmiş iş sürekliliği için sunumunu merkezileştirmeye yardımcı olmak için Citrix uygulamasını kullanıyor.

Vestas

Danimarkalı rüzgar türbini üreticisi, Citrix çözümleri sayesinde üretkenliği arttırıyor ve yenilikçiliğin sürmesini sağlıyor.

Clint Newell Auto Group

Citrix Workspace Service'ı kullanan Clint Newell BT ekibi; tek bir yönetim düzleminde üçüncü taraf uygulamaları yönetir, hassas verileri güvence altına alır ve mobil bir iş gücü sağlar.

Müşteri Hikayelerine Gözatın