Citrix Synergy 2019 | Watch the best of Synergy on demand 

Telefonunuz akıllı.
Televizyonunuz akıllı.
Şimdi çalışma alanınız da akıllı.

Yalnızca çalışmayı düzenleyen, kılavuzluk eden ve otomatikleştiren akıllı çalışma alanını kullanarak çalışan deneyimini dönüştürün.

Düzenleyin

İstediğiniz gibi çalışın

Tüm cihazlarda tek, birleştirilmiş deneyimle verimli olmanız için gereken her şeye erişim sağlayın. Tüm uygulamalarınız ve verileriniz parmaklarınızın ucunda, böylece işinizle daha çok meşgul olabilirsiniz. Sadece bir kere oturum açın ve sonrasında gerek yok.

Yüksek çalışan bağlılığına sahip şirketler, 2,5 kat daha fazla gelir büyümesi elde eder.

Kaynak: Medium

Kılavuz

Çalışma alanını kendi alanınız yapın

Kişiselleştirilmiş ve önceliklendirilmiş görevler ve önemli görüşlerin birleştirilmiş görünümü ile sadece ihtiyacınız olanı, ihtiyacınız olduğunda görün.

Çalışma alanınızdaki veya Microsoft Teams gibi bir işbirliği aracındaki rutin görevleri birden fazla uygulama arasında geçiş veya giriş yapma telaşı olmadan hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayın.

Uygulamalar arasında geçiş yapmak, %40 üretkenlik kaybına neden olabilir.
Source: Harvard Business Review

Otomatik hale getirin

Daha akıllı ve daha hızlı çalışın

Tekrar eden görevleri otomatik hale getiren ve iş akışlarını basitleştiren sanal asistan ile angarya işleri arkada bırakın.

“Ne kadar boş günüm olacak?” veya “Satın alma emrimin durumu nedir?” gibi sorulara birden fazla sistemde oturum açma without having to log in to multiple systems. 

Çalışanlar zamanlarının %20’sini şirket içi bilgiler arayarak geçirir.
Kaynak: McKinsey Insights

Hepsini gerçekleştirmek kolay

Salesforce, Concur, SAP ve dahası gibi popüler SaaS uygulamaları için önceden yapılandırılmış, sıra dışı mikro uygulamalar ile size daha fazla zaman kalır.

İş akışlarını özelleştirmek için karmaşık yazılım gelişim araçlarına yatırım yapmak zorunda değilsiniz. Basit kod girilmeyen mikro uygulama oluşturucusu, görevleri düzenlemeyi ve işi otomatik hale getirmeyi hızlandırır ve kolaylaştırır.

Live webinar | Wednesday, June 26 | Multiple sessions available
The future is here: Deliver a better digital workspace experience through intelligence and automation

Join Citrix and Forrester Research to discuss how an intelligent workspace can improve employee engagement and productivity.

Citrix Workspace'i Keşfedin