Bir Citrix İş Ortağı Olun

Tanınmış teknoloji liderlerinin topluluğuna katılın ve müşterilerinize, güvenli veri ve uygulamalar sunmaları için endüstri lideri araçlar sağlayın. Bir Citrix iş ortağı olarak yeni kazançlı pazarlarda iş fırsatlarınızı genişletebilirsiniz. Müşterilerinizin yanı sıra işletmeniz için de karlılığı arttırmak adına Citrix çözümlerini planlayın, dağıtın ve yönetin

Hedeflerinizi karşılayan bir ilişki seçin.

Citrix Çözümlerini Satın, Danışmanlığını Yapın veya Barındırın

Hizmet Sağlayıcı

Kiralık, abonelik ya da hizmetler temelinde barındırılan masaüstleri ve uygulamalar dahil olmak üzere Citrix sanallaştırma çözümleri sağlayın.

Çözüm danışmanı

Mobil çalışma şekillerini etkinleştirmek ve taahhüdünüz ile başarınızı takdir eden teşvikler kazanmak için çözümlerde bir uzman olarak müşterilerinizin güvenini kazanın.

SaaS Yönlendirme İş Ortağı

Endüstri lideri küçük ölçekli işletmemizin SaaS çözümlerini müşterilerinize önerin ve gerçekleşen her başarılı yönlendirme için cömert ödüller alın.

Sistem tümleştiricisi

Kurumsal müşterilerin, Citrix ürünler portföyünden yararlanarak inovatif iş çözümleri inşa etmesine, planlamasına ve sunmasına yardımcı olun.

Daha fazla bilgi edinin

Bağımsız yazılım tedarikçisi

Sınıfının en iyisi özellikleri, işlevselliği, performansı ve ROI'yı sunmak adına kendi yazılım çözümlerinize Citrix teknolojisini ekleyin.

Daha fazla bilgi edinin

İş Ortaklarını Yönet ve Destekle
 

Distribütör

Citrix Çözüm Sağlayıcıları ve satıcılar için satış, sipariş karşılama ve destek sağlayın.

Eğitim Sun
 

Onaylı Öğrenme Merkezi

Citrix ürünlerine ilişkin eğitim ve sertifikasyon ile müşterilerin ROI'yı arttırmalarına ve BT üretkenliğini geliştirmelerine yardımcı olun..

Uyumlu Çözümler Sergile

Citrix Ready

Müşterilerin Citrix uyumluluğunu test ettikten ve doğruladıktan sonra ürününüze, çözümünüze ya da hizmetinize ulaşmalarını kolaylaştırın.